8 października XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole
Uczniowe z klas III – VIII rozwiązując w pamięci trudne zadania z tabliczki mnożenia, w pierwszym etapie walczyli o tytuł Klasowego Mistrza Tabliczki Mnożenia, a w kolejnym o tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia. W kategorii klas III – V ten zaszczytny tytuł wywalczył Mateusz Zapalski z kl. III W kategorii klas VII – VIII jest to Wiktoria Rembecka z klasy VIII
Zwycięzcom GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!
Konkursem towarzyszącym tej imprezie był konkurs plastyczny pod hasłem „Matematyka jest wszędzie”. W kategorii klas III – V Kacper Czyżykowski zdobył I miejsce, Szymon Jedamski II miejsce, Lena Zapalska III miejsce. W kategorii klas VII – VIII Paulinie Fabrykiewicz przyznano I miejsce, Julii Wiśniewskiej II miejsce. Wyróżnienia otrzymały: Dominika Zero oraz Julia Walter
Wszystkim GRATULUJEMY
Po zmaganiach umysłowych przyszedł czas na sportowe konkurencje matematyczne.