• Aktualności

  • Aktualności

            • XII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

            • 8 października XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole

              Uczniowe z klas III – VIII rozwiązując w pamięci trudne zadania z tabliczki mnożenia, w pierwszym etapie walczyli o tytuł Klasowego Mistrza Tabliczki Mnożenia, a w kolejnym o tytuł   Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia. W kategorii klas III – V  ten zaszczytny tytuł wywalczył Mateusz Zapalski z kl. III W kategorii klas VII – VIII jest to Wiktoria Rembecka z klasy VIII

              Zwycięzcom GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!

              Konkursem towarzyszącym tej imprezie był konkurs plastyczny pod hasłem „Matematyka jest wszędzie”. W kategorii klas III – V Kacper Czyżykowski zdobył I miejsce, Szymon Jedamski II miejsce, Lena Zapalska III miejsce. W kategorii klas VII – VIII Paulinie Fabrykiewicz przyznano I miejsce, Julii Wiśniewskiej II miejsce. Wyróżnienia otrzymały: Dominika Zero oraz Julia Walter

              Wszystkim GRATULUJEMY

              Po zmaganiach umysłowych przyszedł czas na sportowe konkurencje matematyczne.

            • LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

            • W piątek 7 października, na lekcji chemii uczniowie klasy VII mogli poczuć się młodymi naukowcami. Na wcześniejszych zajęciach omawiali temat ” Mieszaniny i sposoby ich rozdzielania na składniki”. Teraz sami, pod czujnym okiem nauczyciela sporządzali mieszaniny według podanej instrukcji. Były to dla nich dość emocjonujące zajęcia, podczas których wykazali się dużymi umiejętnościami. Uczniowie musieli wykazać się również dobrą koncentracją i zachowaniem zasad bhp – nic nie poszło z dymem. Zajęcia w tak atrakcyjnej dla uczniów formie mogły odbyć się dzięki pomocom dydaktycznym (zestaw laboratoryjny) zakupionym przez szkołę w ramach programu „Laboratoria przyszłości”. Wszystkim uczniom życzymy tak interesujących zajęć.                  

            • ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT

            • 4 października - Światowy Dzień Zwierząt. Tradycyjnie już w tym dniu rozpoczynamy w szkole zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Węgrowie. Mile widziane również jakieś kocyki i inne akcesoria dla zwierząt.

              Wszystkim zwierzakom życzymy dobrych i odpowiedzialnych właścicieli.

               

            • ŚWIATOWY DZIEŃ JABŁKA

            • Dziś (28 WRZEŚNIA) w Światowym Dniu Jabłka, tego zdrowego i smacznego owocu nie zabrakło również w naszej szkole. Wszyscy chętnie częstowali się rumianymi jabłuszkami, a o ich wartości odżywczej mówią informacje na gazetce szkolnej.

              Było smacznie i przyjemnie.

              NA ZDROWIE !!!!!!!

            • POŻEGNANIE LATA

            • 23.09.2022r. na pożegnanie lata i powitanie jesieni zorganizowaliśmy Dzień Latawca.

              Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-lll przyniosły do szkoły latawce, które wypuściliśmy w niebo. Były także wspólne zabawy z chustą animacyjną.

              W dniu tym z wiatrem było różnie, ale zabawa i radość dzieci była ogromna.

            • ZAWODY SPORTOWE

            • 22 września odbyły się gminne rozgrywki w piłkę nożną – „6” PIŁKARSKIE

              Nasza drużyna w składzie: Nikodem Grudkowski, Piotr Irwan, Szymon Kotowski, Artur Kowalski, Szymon Kozak, Stanisław Czaczkowski, Oskar Ciarkowski, zajęła III miejsce.

              Gratulujemy!