Uczniowie z klas II – VII rozwiązując w pamięci zadania z tabliczki mnożenia, w pierwszym etapie walczyli o tytuł Experta Tabliczki Mnożenia, a w kolejnym o tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia. W kategorii klas II – IV ten zaszczytny tytuł wywalczył Karol Kalinowski z kl. IV. W kategorii klas V – VII jest to Wiktor Jankowski z klasy VI.
Zwycięzcom GRATULUJEMY!
Konkursem towarzyszącym tej imprezie było wykonanie pracy plastyczno – technicznej „Lapbook matematyczny”.
W kategorii klas II – IV, I miejsce przyznano Zofii Tarkowskiej, a wyróżnienie Zuzannie Bielik i Wiktorii Karolkiewicz. W kategorii klas V – VII Magdalenie Olech przyznano I miejsce, II miejsce Wiktorowi Jankowskiemu, III miejsce ex aequo zdobyli Amelia Bednarska oraz Tymoteusz Kozak.
Wszystkim GRATULUJEMY!