W dniach od 31 marca do 2 kwietnia 2025 roku uczniowie naszej szkoły przeżywali swoje szkolne rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne poprowadził nasz proboszcz i katecheta ks. Krzysztof Foligowski.
Tematem przewodnim rekolekcji było hasło: "Mali pielgrzymi nadziei podążają za Jezusem" w nawiązaniu do Roku Jubileuszowego. Dla każdej grupy wiekowej przygotowana była nauka, a po niej nabożeństwo. W poniedziałek łączyliśmy się w cierpieniu Jezusa podczas drogi krzyżowej. Drugiego dnia rekolekcji uczniowie odprawili rachunek sumienia i przygotowali się do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zwieńczeniem rekolekcji była Msza Święta.
Mamy nadzieję, że słowa przekazane przez Rekolekcjonistę na długo pozostaną w naszej pamięci i wydadzą obfite plony w swoim czasie.