Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych szczególnych dniach babcie i dziadkowie są obdarzeni wyjątkowymi dowodami miłości. Dnia 24 stycznia o godz. 13.00, odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tego dnia uczniowie klas I-lll i dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały część artystyczną, na której zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Dziadkowie i Babcie rozkoszując się słodkim poczęstunkiem i kawą gromkimi brawami podziękowali swoim ukochanym wnukom za występy i niezapomniane wzruszające chwile. Dzieci wręczyły upominki, złożyły życzenia oraz zaprosiły do wspólnej zabawy i konkursów dla dziadków. Ten dzień był okazją do uhonorowania i podziękowania babciom i dziadkom za ich miłość, cierpliwość, serdeczność i wsparcie. Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie!
Zapraszamy do galerii zdjęć.