16 października 2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu odbyła się również uroczystość Pasowania na Ucznia, podczas której pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor B. Lemanowicz. Uczniowie klasy pierwszej ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. W ten sposób zostali oficjalnie przyjęci do społeczności szkolnej. Na koniec otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkole i upominki.
Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły.