Styczeń jest miesiącem zimnych i mroźnych dni, ale dwa są wyjątkowo ciepłe. To Dzień Babci i Dziadka. Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, więc warto uczcić ten dzień w sposób szczególny. Dlatego też, w dniu 15.01.2025r. zaprosiliśmy Ich do naszej szkoły. W pięknie udekorowanej sali dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I - III zaprezentowali program artystyczny - wzruszające wiersze i piosenki z układem choreograficznym. Dodatkowo dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami. Nie obyło się bez poczęstunku, konkursów i wspólnych zabaw.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który pokazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.
Zapraszamy do galerii zdjęć.